У мережі безпечних просторів для жінок та дівчат «Затишно space» з’явилися унікальні інструменти – VR-шоломи для психологічної реабілітації. Про це повідомили в Telegram простору.
«У «Затишно space» психологині використовуватимуть шоломи під час індивідуальних консультацій», – відзначила членкиня правління БФ «Восток SOS» Оксана Куянцева.
Пристрій дозволяє зануритися до раніше незнаного віртуального світу. Шолом та джойстики створюють зоровий та акустичний ефект присутності у багатьох локаціях.
«Під час перегляду відео про Карпати я отримала надихаючі враження. Ти наче не сидиш на місці, а перебуваєш у дуже гарних місцях: роздивляєшся гори, воду й природу», – розповіла соціальна працівниця мережі безпечних просторів Віта Бондаренко.
Записатися на сеанс із використанням VR-шолому можна у безпечних просторах «Затишно space» за посиланням.
Проєкт розроблений українським стартапом Aspichi, що розвиває інноваційні технології у віртуальній реальності. Над створенням програми психологічної реабілітації працювала команда дослідників, науковців та психологів.
Основна мета проєкту – навчити користувачів стресостійкості та емоційній регуляції. Психологи зазначають, що використання VR-шолому у психотерапії сприяє зниженню симптомів тривоги, депресії, відчуження та уникнення. Цінність програми в тому, що вона створювалася українськими розробниками для українців, що постраждали від війни.
Мережа безпечних просторів «Затишно space» реалізується Благодійним фондом «Восток SOS» спільно з «Консорціумом реагування» – об’єднанням організацій, що впродовж 12 місяців впроваджують мультисекторальну гуманітарну інтервенцію для задоволення критичних і термінових потреб постраждалого населення в Україні за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID Ukraine – USAID Україна (BHA). БФ «Восток SOS» є імплементаційним партнером CARE, що входить до консорціуму.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: