У Кропивницькому за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) запрацював проєкт «СПІЛЬНО. Точки зустрічі» для підтримки підлітків та їхніх родин, які через війну залишили свої домівки. Проєкт впроваджує ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова».
У межах проєкту на базі координаційних штабів для переселенців створені точки, де підлітки та їхні родини зможуть отримати гуманітарну допомогу, соціоемоційну підтримку, психологічні консультації, трати участь у факультативних заняттях зі шкільної програми.
У Кропивницькому перша точка зустрічі «СПІЛЬНО» створена у партнерстві з громадською організацією «Молодіжний центр Кіровоградської області» та знаходиться в Центральноукраїнському державному будинку художньої та технічної творчості по вулиці Вокзальній, 14.
Ще дві точки незабаром відкриються у Навчально-виховному об’єднанні №6 по вулиці Великій Перспективній 39/63 та Центральноукраїнському вищому професійному училищі імені Миколи Федоровського по вулиці Юрія Коваленка, 6/5.
«Кропивницький за час повномасштабної війни прийняв десятки тисяч переселенців та став одним з важливих транзитних центрів. Щодня точки зустрічі вітатимуть підлітків з родинами, які знаходяться на шляху евакуації або обрали місцем постійного перебування Кіровоградську область. Для них ми намагається забезпечити місця, де можна отримати першочергову гуманітарну допомогу, необхідні послуги та відвідати заходи, що допоможуть впоратися зі стресом й емоційним навантаженням», — розповів Олександр Кашлаков, координатор проєкту «СПІЛЬНО. Точки зустрічі» в Кропивницькому.
Окрім Кропивницького проєкт «СПІЛЬНО. Точки зустрічі» вже діє на всіх станціях метро Харкова та у Полтаві. Згодом такі точки планують запустити в інших містах, куди прибувають переміщені особи, тікаючи від активних воєнних дій.
Довідково
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює в більше ніж 190 країнах і територіях, щоб створити справедливіший світ для кожної дитини.
Руйнівні наслідки воєнних дій стають травмують дітей та загрожують їхньому майбутньому. У відповідь ЮНІСЕФ запустив програму реагування СПІЛЬНО — інтегровану підтримку для сімей з дітьми. У цій програмі ЮНІСЕФ об’єднує зусилля з урядом та місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами.
ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» – це українська неурядова громадська організація, діяльність якої з 2013 року спрямована на підвищення рівня спроможності та матеріального добробуту громадян.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: