Виробники підходять до цього питання творчо і, залежно від класу пристроїв, наголошують на різних матеріалах, ускладнюючи тим самим вибір для користувачів. Безумовно, найпопулярнішими при виробництві елементів корпусу є: пластик, скло та алюміній. Наприклад, Самсунг використовує такі задні кришки https://www.aks.ua/uk/catalog/zadnie-kryshki/brand/samsung при складанні своїх смартфонів. Сьогодні ж познайомимося з властивостями популярних матеріалів, перевагами та недоліками кожного з них.
Пластмаси
Пластик, тобто. полімер, є найчастіше використовуваними матеріалами виготовлення різного роду портативного устаткування, зокрема і телефонів. Не дивно, тому що він дешевий у виробництві легко формується і може мати текстуру будь-якого іншого матеріалу.
Скло
Мода на корпуси, зроблені в основному зі скла, розпочала свою історію з Айфон 4. Цей телефон став першим, який був покритий із двох сторін глянцевим матеріалом. Це зробило модель елегантною унікальною та незабаром популярною. Проте за привабливий зовнішній вигляд довелося платити міцністю пристрою. Присутність у конструкції телефону такої кількості скла пов’язана з високим ризиком механічного пошкодження та не найдешевшим ремонтом.
Алюміній
Алюмінієвий сплав дуже популярний метал, з якого виготовляються корпуси або їх окремі фрагменти. Фахівці стверджують, що це один із найблагородніших матеріалів, тому його можна спостерігати виключно в топових смартфонах. Крім розкішного зовнішнього вигляду, алюмінієвий сплав пропонує так само привабливі споживчі властивості, тобто цей матеріал досить ударостійкий, хоча і легко дряпається.
Вуглецеві волокна майбутнього
Останнім часом можна чути новину про те, що вуглецеве волокно стане матеріалом номер один у всіх галузях виробництва. Чи це стосується смартфонів. Хотілося б, щоб це було так, тому що цей матеріал має практично ідеальні властивості для такого застосування (високий запас міцності, дуже елегантний зовнішній вигляд), але неважко помітити, що розвиток цієї галузі техніки спрямований на досягнення максимально можливої гнучкості, замість посилення класичного корпусу.
Реклама
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: