У селі Новоігорівці Устинівської громади зустріли військового Володимира Беца, який понад чотири роки перебував у полоні. Про це повідомляє «Без купюр» з посиланням на сторінку селищної ради.

Володимир приїхав з дружиною та 16-річним сином в гості до батьків. Односельці зустрічали військового оплесками, а згодом вручили коровай та браслет-оберіг.
Мешканці села також привітали побратимів морпіха – односельця Андрія Іванова, звільненого минулоріч, з якими разом захищали Маріуполь і пройшли неволю.



Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
