
У Кропивницькому поліцейські з’ясовують обставини інциденту в одній зі шкіл, де сьогодні, 14 травня, один з учнів вдарив ножем іншого.

Фото поліції Кіровоградської області
За інформацією поліції Кіровоградської області, сварка між двома дев’ятикласниками виникла ще до початку уроку, коли вчителя не було в кабінеті.
Під час конфлікту один із підлітків вдарив іншого ножем. Пораненого хлопця швидко доправили до лікарні, зараз ним займаються медики.
На місці події працюють слідчі, ювенальні поліцейські та психологи, які опитують свідків та встановлюють усі деталі того, що сталося. Невдовзі правоохоронці дадуть події остаточну правову оцінку.
“Виклик про ножове поранення в одній зі шкіл Кропивницького на лінію 103 надійшов о 07:59. Хлопчик 15 років з ножовим пораненням черевної порожнини був госпіталізований в дитячу обласну лікарню”, – повідомили “Без купюр” в Центрі швидкої медичної допомоги та медицини катастроф.
15-річного хлопця, який отримав ножові поранення у школі госпіталізували до дитячої обласної лікарні в Кропивницькому. Наразі його стан оцінюють як середньої важкості – потребує операції, – розповів Суспільному завідувач відділення екстреної невідкладної медичної допомоги лікарні Михайло Момот.
На момент госпіталізації його стан був середнього ступеня важкості, кровотечу вдалося зупинити, але він потребує операції. У хлопця два поранення у спину та живіт.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
