
Аварія сталася сьогодні, 22 травня, близько 12-ї години, на перетині вулиць Варшавської та Миколи Левитського в обласному центрі.

Як повідомляє патрульна поліція області, водій автомобіля Opel Vectra здійснив обгін на перехресті, але не впорався з керуванням та наїхав на світлофор.
На щастя, у цій автопригоді ніхто не травмувався.
На водія автомобіля Opel патрульні склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.

Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
