
Сьогодні, 27 травня, у Кропивницькому комунальні служби оперативно розпочали ліквідацію наслідків негоди, яка вирувала в місті. Про це повідомили в Кропивницькій міській раді.

Наразі бригади комунальників розпилюють та прибирають повалені сильним вітром дерева та гілля. Паралельно з цим працівники КП “УНІВЕРСАЛ 2005” очищають зливосточні решітки від листя та сміття, аби забезпечити належний відвід дощової води.
Крім того, через негоду зафіксовано численні пошкодження електромереж. У міській раді попередили, що сьогодні ввечері зовнішнє освітлення на території Кропивницького вмикатися не буде. Таке рішення прийняли через великий обсяг робіт із відновлення ліній електропостачання та задля убезпечення жителів міста від можливого ураження струмом через обірвані дроти.
Міська влада та рятувальники закликають кропивничан бути обережними. У разі виявлення повалених дерев або обривів ліній електропередач необхідно негайно телефонувати до Служби порятунку за номером 101.

Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
