
Сьогодні, 27 травня, у Кропивницькому відбулося позачергове засідання міської комісії ТЕБ та НС під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна, присвячене ліквідації наслідків негоди. Обласний центр опинився під ударом зливи та штормового вітру, швидкість якого сягала 28 метрів за секунду. Про це повідомили в Кропивницькій міській раді.

За інформацією рятувальників та комунальних служб, стихія завдала місту значних руйнувань. Загалом у Кропивницькому пошкоджено понад 180 дерев. Крім того, зафіксовано пошкодження на чотирьох багатоповерхівках та покрівлі приватного житлового будинку по вулиці Вінстона Черчилля. Також внаслідок негоди постраждали чотири припарковані автомобілі.
Наразі в місті тривають посилені аварійно-відновлювальні роботи. Для ліквідації наслідків залучили 10 одиниць техніки та 50 рятувальників, які вже відпрацювали пів сотні заявок.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
