
У місті Приштина (Косово) відбувся турнір світової юнацької серії з тенісу настільного серед спортсменів U19, у якому взяли участь 38 спортсменів. Про це повідомляє Кропивницька міська рада.

Срібною призеркою змагань стала вихованка Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №3, майстер спорту України міжнародного класу Ольга Понько.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
