У Кропивницькому п’ятницю, 15 травня, оголошено Днем жалоби. Як повідомили у міській раді, таке рішення прийнято на знак скорботи за загиблими у Києві, які стали жертвами масованого комбінованого удару російських військ у ніч на 14 травня.
Внаслідок цієї атаки у столиці зафіксовано значні руйнування та людські жертви. У пам’ять про загиблих у Кропивницькому на флагштоках біля приміщення міської ради будуть приспущені Державний прапор України, офіційний прапор міста та червоно-чорний стяг.
Також у громаді рекомендовано обмежити проведення розважальних заходів та використання гучної музики.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
