
Дівчина, яка трагічно загинула цієї ночі на водоймі у Бобринці, була студенткою Бобринецького аграрного фахового коледжу імені В. Порика. Про це повідомили на офіційній сторінці навчального закладу.

Загиблу звали Єлизавета Жушман. Вона навчалася на другому курсі за спеціальністю «Геодезія та землеустрій». Викладачі, одногрупники та друзі згадують її як щиру, добру, товариську, життєрадісну та працьовиту дівчину. У закладі висловили глибокі співчуття рідним з приводу тяжкої втрати.
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини цієї трагедії. Відомості за вказаним фактом уже внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України з приміткою «Нещасний випадок».
Нагадаємо, повідомлення про те, що 17-річна дівчина пішла купатися на місцевий ставок і зникла під водою, надійшло до рятувальників близько опівночі. Фахівці ДСНС дістали її тіло з води без ознак життя.
Медики спільно з рятувальниками проводили невідкладні реанімаційні заходи, проте врятувати життя дівчини не вдалося.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
