Після масованого обстрілу Кропивницького у березні в Кіровоградській обласній військовій адміністрації заявили, що підряднику доведеться пришвидшити роботи з ремонту одного з найбільших укриттів в обласному центрі. Тим часом, як з’ясував “Без купюр”, нещодавно з бюджету виділили ще мільйон гривень на коригування проєктно-кошторисної документації двох найбільших споруд цивільного захисту, ремонт яких спочатку планували завершити в 2024 році.

Фото Кіровоградської ОВА
Управління капітального будівництва міської ради 22 квітня уклало два договори на оновлення проєктної документації. Перший — з ТОВ «Будактивпроект» щодо укриття по вулиці Героїв України, 6/13. Вартість послуг — 590 736 грн. Закупівлю провели без використання електронної системи, згідно з інформацією на платформі Prozorro. Підрядник має завершити роботи до 31 травня 2025 року.
Другий договір — на 437 000 грн із ФОП Коропалов — стосується споруди на вул. Героїв-рятувальників, 2. Тут також ідеться про коригування проєктно-кошторисної документації.
Обидва укриття Кропивницька міська рада безоплатно передала у комунальну власність громади 9 лютого 2023 року. Загальна площа об’єкта по вулиці Героїв України — 1962 м² (на 1840 осіб), по Героїв-рятувальників — 1352,3 м² (на 1170 осіб).
Попри початкові плани завершити капремонти ще у березні та червні 2024 року, строки постійно переносилися. Укриття на вулиці Героїв-рятувальників ремонтує ПП «Осмос-Буд». Вартість робіт — понад 19 млн грн. За договором, роботи мали закінчити ще 31 березня 2024 року, однак після кількох додаткових угод крайній термін продовжили до кінця 2026 року.
На другому об’єкті, по вулиці Героїв України, ситуація аналогічна. Роботи на 23 млн грн там виконує ТОВ «БУД-КОНТРОЛЬ». Хоча початковий термін завершення був 15 червня 2024 року, згідно з останньою угодою, ремонт мають завершити лише перед Новим 2027 роком.
Цікаво, що на обох об’єктах все відбувається майже синхронно. Зокрема, виникла потреба відтермінувати завершення виконання робіт до 31 грудня 2026 року. З обома підрядниками підписали додаткові угоди в кінці лютого з різницею у два дні. Також на обох об’єктах одночасно виникла необхідність в коригуванні ПКД. Навіть договори на виконання цих робіт Управління капітального будівництва підписало в один день.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: