
За інформацією Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб, на 19-му тижні року в області спостерігається позитивна динаміка щодо захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції.

Протягом минулого тижня зареєстровано 3833 випадки ГРВІ, що на 384 випадки менше, ніж минулого тижня. Наразі рівень захворюваності в регіоні перебуває на 24,9% нижче епідемічного порогу.
Основні показники моніторингу:
Більшість хворих – 66,4% – це діти та підлітки.
Грип та COVID-19: Випадків грипу в області не зафіксовано. Також протягом тижня не зареєстрували жодного випадку COVID-19 (для порівняння, минулого тижня було виявлено два випадки).
Попри загальне зниження захворюваності, кількість госпіталізацій дещо зросла. До лікарень потрапили 187 пацієнтів, що на 21 випадок більше, ніж попереднього тижня.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
