
34-річного жителя Олександрівської громади визнали винним у зґвалтуванні двох дівчаток (ч. ч. 3, 4 ст. 152 КК України). Позицію прокуратури в суді відстоював особисто керівник Кіровоградської обласної прокуратури Денис Фальченко.

Як розповіли в Кіровоградській обласній прокуратурі, в липні 2021 року правоохоронець запропонував підвезти додому і зґвалтував малолітню знайому.Через два дні те саме він повторив з іншою неповнолітньою.
Судовий розгляд кримінального провадження здійснено відповідно до міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини.
«Зґвалтування дитини вважається одним із найнебезпечніших злочинів для суспільства через поєднання кількох факторів: масштаб шкоди для жертви, довготривалі наслідки, руйнування базових соціальних норм і високий рівень моральної та правової небезпеки», – наголосив Денис Фальченко під час судових дебатів.
Вироком Фортечного районного суду міста Кропивницького ґвалтівника засуджено до 12 років позбавлення волі.
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:

