
У Кіровоградській обласній раді 12 травня визначили лауреатів обласної журналістської премії за 2025 рік. Як повідомляє пресслужба обласної ради, засідання конкурсної комісії відбулося під керівництвом голови ради Юрія Дрозда.

Фото Кіровоградської обласної ради
Учасники обговорили кандидатури претендентів та шляхом таємного голосування обрали трьох переможців. Цьогорічними лауреатами стали редакторка «Центральноукраїнського бюро новин» (CBN) Мирослава Липа, редакторка газети «Сільське життя» та сайту «Знам’янка.City» Катерина Матко, а також журналіст та офіцер Збройних Сил України Станіслав Новицький.
Премію присудили без розподілу за номінаціями, але з урахуванням різних жанрів журналістики. Вручення нагород планують провести у п’ятницю, 5 червня, напередодні Дня журналіста.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
