
На річці Південний Буг у Голованівському районі двоє підлітків потрапили у пастку через сильну течію та підйом рівня води. На допомогу хлопцям прийшли бійці ДСНС, повідомили в Головному управлінні ДСНС у Кіровоградській області.

Подія сталася ввечері 26 травня за межами села Соломія Гайворонської громади. Двоє жителів міста Гайворон 2010 року народження опинилися на воді у небезпечній ситуації й через стихію не могли самостійно дістатися суходолу.
На місце виклику прибув особовий склад гайворонського пожежно-рятувального підрозділу. За допомогою спецзасобів надзвичайники оперативно дісталися до хлопців та безпечно доправили їх на берег. Медичної допомоги підлітки не потребували.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
