
З 31 травня по 7 червня 2026 року в Кіровоградській області відбудеться щорічна планова дезінфекція магістрального водогону та мереж населених пунктів, що отримують воду з цього джерела.

Про це повідомила адміністрація ОКВП “Дніпро-Кіровоград”.
Графік подачі води з підвищеним вмістом хлору:
- Світловодськ – з 9 години 31 травня по 18 годину 2 червня
- Олександрія – з 18 години 1 червня по 18 годину 3 червня
- селище Олександрійське – з 6 години 2 червня по 23 годину 2 червня
- селище Пантаївка – з 6 години 2 червня по 23 годину 2 червня
- Знам’янка – з 20.00 години 02 червня по 23.00 3 червня
- Кропивницький – з 22 години 3 червня по 16 годину 7 червня.
У період гіперхлорування споживачам рекомендують:
- до початку заходу зробити запас питної води на два дні
- у день гіперхлорування відкрити кран і спустити воду до появи запаху хлору — це допоможе продезінфікувати внутрішньобудинкові мережі
- після завершення промивання можливе тимчасове погіршення якості води (іржа, темний колір). У такому випадку слід спустити воду до її повного очищення
- на період дезінфекції необхідно зняти фільтри для очищення води
Під час гіперхлорування вода придатна лише для технічних потреб. Підприємство просить зробити необхідний запас води.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
