
Учора, 25 травня, у селі Калантаїв Великоандрусівської громади Олександрійського району без нагляду залишили 9-місячну дитину. На місце негайно прибув поліцейський офіцер громади, – повідомила “Без купюр” речниця поліції області Оксана Ковтуненко.

Фото Великоандрусівської сільської ради
«Правоохоронці перевірили умови перебування дитини та спільно зі службою у справах дітей вжили необхідних заходів для забезпечення її безпеки. 9-місячного хлопчика доставили до медичного закладу для проведення обстеження та забезпечення належного догляду. Наразі загрози життю та здоров’ю дитини немає. У ході перевірки поліцейські встановили, що мати залишила хлопчика у біологічного батька. Відносно жінки склали адміністративний протокол за ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення – невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей», – зазначила вона.
Крім того, відповідну інформацію направили до служби у справах дітей за місцем проживання жінки.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
