
Команда Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області здобула друге місце на XII Чемпіонаті України з екстреної медичної допомоги «Вінницьке медичне ралі – 2026». Участь у змаганні взяло 29 команд з України, Польщі та Литви. Про це йдеться на сторінці Кіровоградської ОВА.

Регіон представляли фахівці підстанції №1 міста Кропивницького.
Учасники виконували завдання у змодельованих надзвичайних ситуаціях — відпрацьовували оперативність, професійні навички та командну взаємодію.
До практичних етапів залучали рятувальників і правоохоронців.
Нагадаємо, у тому році команда Кіровоградщини увійшла до п’ятірки найкращих на аналогічних змаганнях


Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
