У середу, 20 травня, до Кропивницького після майже двох із половиною років російського полону та подальшої реабілітації повернувся військовослужбовець 5-ї окремої штурмової бригади Олександр Іщенко. Про це повідомляє Кропивницька міська рада.

Фото Кропивницької міської ради
Захисника з хлібом-сіллю зустрічали рідні, друзі, волонтери та небайдужі містяни. До привітань Героя долучилися й представники департаменту соціальної і ветеранської політики Кропивницької міської ради, які вручили йому символічні подарунки.
До повномасштабного вторгнення Олександр Іщенко працював будівельником у Кропивницькому та виховував дітей. У квітні 2023 року його мобілізували до лав ЗСУ. Сестра воїна Дар’я Безушко розповіла, що восени того ж року під час боїв у районі Іванківців на Бахмутському напрямку підрозділ Олександра опинився у нерівному бою — шестеро українських військових протистояли десяткам чеченських бійців. 14 листопада 2023 року Олександр потрапив у полон.
Про те, що захисник живий, родина дізнавалася з поодиноких відеороликів у мережі. Полон залишив важкі наслідки для здоров’я чоловіка: він отримав осколкове поранення у стегно, проблеми із зором та сильне виснаження. За словами сестри, витримати ці випробування Олександру допомогли щоденні молитви та думки про повернення до родини.
Звільнити кропивничанина вдалося під час обміну полоненими 24 квітня цього року, після чого він пройшов необхідний курс реабілітації перед поверненням до рідного міста.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
