
Кропивницький спортсмен-дефлімпієць Сергій Фомін та його тренерка Олена Ібрагімова отримали високі державні нагороди. Урочиста церемонія відзначення членів національної дефлімпійської збірної команди України відбулася у Києві вчора, 21 травня. Про це повідомляє Кропивницька міська рада.

Фото Кропивницької міської ради
Заслуженого майстра спорту України зі стрільби кульової Сергія Фоміна нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня. Спортсмен виборов бронзову медаль на ХХV літніх Дефлімпійських іграх у Токіо у стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів.
Його тренерка, Заслужений тренер України Олена Ібрагімова, отримала орден «Княгині Ольги» ІІ ступеня.
Державні нагороди спортсменам та тренерам вручили за особистий внесок у розвиток дефлімпійського руху та вагомі спортивні здобутки на міжнародній арені.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
