
Вчора, 13 травня, Перший віцепрем’єр-міністр та міністр енергетики Денис Шмигаль разом із командою Міненерго побував з робочим візитом на Новокостянтинівській шахті ДП «СхідГЗК» в Кіровоградській області. Повідомив урядовець у Фейсбуці.

Фото з Фейсбук-сторінки Дениса Шмигаля
Голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович звернув увагу, що наразі шахта потребує оновлення обладнання, модернізації інфраструктури та актуалізації проєкту розвитку.
Для залучення інвестицій та подальшого розвитку Уряд направив до парламенту законопроєкт про корпоратизацію «СхідГЗК». Підприємство планують перетворити на акціонерне товариство, де 100% акцій залишаться у власності держави.
Передбачено запровадження мораторію на банкрутство та примусове виконання рішень щодо майна комбінату.
Наступним етапом має стати приєднання «СхідГЗК» до НАЕК «Енергоатом». Це дозволить створити повний цикл — від видобутку урану на Кіровоградщині до виробництва електроенергії.
Також під час візиту представили нове керівництво компанії. За словами Дениса Шмигаля, розвиток цього підприємства є критично важливим для енергетичної безпеки України.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
