Meta досить довго здійснює різні експерименти, що стосуються впровадження штучного інтелекту (ШІ) у свої популярні соцмережі. І одним з останніх її ноу-хау стала тестова опція ШІ-генерації коментарів під постами в додатку Instagram. Теоретично, ця можливість покликана полегшити та прискорити процедуру надсилання відгуків до публікацій, які сподобалися користувачам. Однак, у багатьох хороших відкриттів бувають свої підводні камені. А щоб трохи відпочити від повсякденних проблем, можна в бук оф ра 6 грати безкоштовно або з використанням бонусів казино.
Як працює функціонал і, що про нього думають експерти
Здебільшого, ШІ-відгуки базуються на проведенні попереднього аналізу контенту, поміщеного в середину публікації. На підставі отриманого контексту, «помічник» запропонує оптимальні варіанти словесної реакції. Також, доступні такі можливості, як:
- Внесення особистих правок у запропонований текст;
- Оновлення списку отриманих результатів (якщо поточні варіанти не підходять);
- Генерація трьох видів коментарів.
Першим, підказку про нову опцію виявив відомий експерт у сфері аналізу нововведень різних соцмереж, Джон Манзано. За його даними, в налаштуваннях профілю Instagram з’явився розділ Write with Meta AI. А щоб запустити автокоментарі, потрібно просто натиснути на іконку олівця, розташовану у вікні введення тексту.
Плюси й мінуси функції
Як заявили в Meta, за допомогою АІ-опцій, процес комунікації між користувачами Інстаграм стане цікавішим, активнішим і зручнішим. Зокрема, наразі компанія обмірковує можливості впровадження ШІ не тільки в коментарі. Додатково, вивчається питання його синхронізації з внутрішнім пошукачем платформи, новинною стрічкою і різними групами.
Далі, що стосується користі згенерованих відгуків. Безумовно, їх оцінять учасники соцмережі, які не у всіх випадках можуть знайти потрібні слова. Також, ця можливість, ймовірно, зможе підвищити рівень відвідуваності Інстаграму. Тим часом, компанія не зробила заяв щодо широкого розгортання ШІ-відгуків.
Паралельно, в мережі зростає кількість стурбованих людей. І здебільшого це пов’язано з імовірним негативним впливом подібних опцій на процес обміну повідомленнями та різними даними. Тому, творців закликають зберегти контроль над прозорістю. Тобто, ШІ-коменти повинні мати чітке позначення, щоб уникнути різних маніпуляцій, неправдивої інформації або втрати автентичності контенту.
Реклама

Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: