
Унаслідок погіршення погодних умов у ніч з 20 на 21 травня на території Кіровоградської області сталися аварійні відключення електропостачання. Про це повідомив начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович.

Dramatic Image of Power Distribution Station with Lightning Striking Electricity Towers
Без світла залишилися понад 5 тисяч абонентів у кількох населених пунктах області.
До відновлювальних робіт уже залучені аварійні бригади ПрАТ «Кіровоградобленерго». Енергетики працюють, аби якнайшвидше повернути світло в домівки жителів області.
Слідкуйте за офіційними повідомленнями Кіровоградської ОВА та ПрАТ «Кіровоградобленерго» для отримання актуальної інформації про хід відновлювальних робіт.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:
